Su Tesisatı

Su Tesisatı

Su Tesisatı

Can Tesisat

Su, yaşamın temel kaynağıdır. Fakat olması gereken alanların dışına çıktığı anda problem demektir. Yaşam alanlarımıza ve çalışma alanlarımıza borular vesilesiyle ulaşan suya dair iki farklı tesisat vardır. Bunlardan ilki temiz suyun musluklara geldiği temiz su tesisatı, diğeri de kullanılmış suyun tahliyesine yarayan atık su tesisatı. Can Tesisat olarak bütün su tesisatlarında profesyonel çözümler üretiyoruz. Modern makinelerimiz ve uzman kadromuzla alanımızda fark yaratıyoruz.

Yapılarda oluşacak su kaçağı, yaşam konforunu düşüreceği gibi yapıların sağlığı açısından da büyük problemler doğurur. Bu yüzden de her hangi bir su kaçağında acil müdahale edilmesi gerekir. Firma olarak Eskişehir'in bütün semtlerinde 7/24 Can Tesisatçısı hizmeti veriyoruz. Bir telefon mesafesinde bulunuyor, ihtiyaç duyup tarafımıza ulaştığınız andan itibaren dakikalar içinde adreslerinize gelerek kaçaklara, tıkanıklıklara müdahale ediyoruz.


Su Kaçağı Belirtileri

Yapılarda en sık karşılaşılan problemlerden birisi su kaçağıdır. Şu kaçağının olası belirtilerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Su faturalarınız benzer kullanımdaki yakınlarınıza göre yüksek geliyorsa,
  • Su sayacınız bütün musluklarınız kapalı olduğu halde dönüyorsa,
  • Banyonuzda tadilat yapıldığı halde alt katın tavanında sararmalar, su damlacıkları, nemermeler oluşuyorsa,
  • Seramiklerinizin arasındaki derzler renk değiştirmişse,
  • Kuruladığınız zeminden sürekli yüzeye su çıkıyorsa,
  • Duvarlarınızda rutubet ve ıslaklık oluşuyorsa,
  • Kanalizasyonlarda yaşayıp evlerde olmaması gereken böceklere evinizde rastlıyorsanız

Mutlaka bir su kaçağı problemiyle karşı karşıyasınız demektir. Su kaçağı problemlerinde iki tespit yöntemi kullanılır. Bunlardan ilk klasik yöntemdir. Bütün bir odanın veya evin tesisatı, fayansları kırılarak arıza tespit edilmeye çalışılır. Bu esnada ev, inşaat alanına döner. Büyük masraf oluşur. İkinci ve modern yöntemde ise bazı teknik cihazlar yardımıyla kaçağın tespitini yapmaktır.

 bugün bizi  0507 863 6467 numaralı telefondan arayarak gerekli yardımı alın!

Randevu Alın